Strona główna » Pierwszy rocznik fizjoterapeutów dna miednicy ukończył studia

Pierwszy rocznik fizjoterapeutów dna miednicy ukończył studia

Zakończyła się pierwsza edycja studiów podyplomowych Fizjoterapia dna miednicy. Absolwenci opuścili już mury Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uroczyste zakończenie studiów odbyło się 9 czerwca 2024 r. Wraz z absolwentami i ich rodzinami ten wyjątkowy dla nich i Uczelni dzień celebrowali prof. Agnieszka Zimmermann prorektor ds. jakości kształcenia, prof. dr hab. Katarzyna Zorena, kierownik Zakładu Immunobiologii i Mikrobiologii Środowiska Wydziału Nauk o Zdrowiu, dr hab. Anna Szumilewicz, prof. Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Uroczystość poprowadziła dr Katarzyna Gierat-Haponiuk, kierownik studiów podyplomowych oraz Adam Tuszyński z Działu Promocji, którzy powitali zgromadzonych gości oraz głównych bohaterów wydarzenia – absolwentów. – Studia świetnie Was przygotowały do diagnozowania, programowania, planowania i prowadzenia fizjoterapii – podsumowała dr Katarzyna Gierat-Haponiuk. – Życzę Wam sukcesów w dalszej pracy zawodowej, trafnych diagnoz, skutecznej terapii i dużo komfortu w pracy i satysfakcji.

Absolwenci otrzymali certyfikaty z rąk prorektor ds. jakości kształcenia prof. Agnieszki Zimmermann oraz kierownika studiów podyplomowych – Fizjoterapia dna miednicy dr Katarzyny Gierat-Haponiuk.

W imieniu świeżo upieczonych fizjoterapeutów dna miednicy głos zabrała Wiktoria Krzosek. Wykład inspirujący pt. „Fakty i mity o ćwiczeniach w ciąży – co w tym temacie mówi nauka” przedstawiła dr hab. Anna Szumilewicz, prof. Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Na zakończenie uroczystości goście oraz główni bohaterowie wydarzeń zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia oraz na poczęstunek.

Kolejna edycja studiów podyplomowych Fizjoterapia dna miednicy ruszy w nowym roku akademickim. Rekrutacja rozpocznie się w czerwcu 2024 r. Dodatkowe informacje na gumedicum.edu.pl/ fizjoterapia-dna-miednicy/