Przejdź do treści
Strona główna » Profesjonalna współpraca OnlyBio.life i GUMed

Profesjonalna współpraca OnlyBio.life i GUMed

OnlyBio.life, polska firma produkująca naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, jest sponsorem strategicznym i partnerem naukowo-dydaktycznym kierunku trychologia kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Celem współpracy jest znalezienie najlepszych rozwiązań z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz opracowanie skutecznego specjalistycznego podejścia do problemów trychologicznych.

 

Trychologia kliniczna na GUMed to pierwsze studia podyplomowe w Polsce, które łączą rzetelną wiedzę kliniczną z praktycznym podejściem biznesowym i są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku trychologicznego na edukację opartą na najnowszych zdobyczach nauk medycznych.

– To unikalna okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy, która otworzy drzwi do kariery zawodowej i uzyskania kwalifikacji w zakresie trychologii medycznej. Jest ona szansą dla osób chcących zdobyć nowoczesną wiedzę i umiejętności niezbędne w salonach kosmetycznych, aptekach i drogeriach (dermokonsultacja), uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej SPA i Wellness oraz działach rozwojowych firm kosmetycznych. Studia przygotowują także do współpracy z lekarzem w gabinecie dermatologicznym lub medycyny estetycznej – mówi prof. Magdalena Górska-Ponikowska, kierownik studiów podyplomowych trychologia kliniczna.

Produkty OnlyBio.life są znane z wysokiej jakości składników pochodzenia naturalnego i skuteczności potwierdzonej przez użytkowników. – Jest nam niezmiernie miło, że możemy uczestniczyć w kształceniu profesjonalistów i skutecznych fachowców w dziedzinie trychologii – mówi Artur Bielski, prezes Zarządu OnlyBio.life. – Nasi specjaliści prowadzą zajęcia z tego, co potrafimy najlepiej: tworzenia skutecznych receptur i produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Będziemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a studenci będą mieli okazję pracować na naszych produktach. Od momentu stworzenia linii Hair in Balance stawiamy na świadomą pielęgnację włosów, edukujemy, jak dbać o włosy, aby były zdrowe i w dobrej kondycji.

Kierunek trychologia kliniczna powstał w ramach GUMEDICUM, czyli Kolegium Zarządzania i Rozwoju Kadr Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

– To odpowiedź na potrzeby zmieniającego się rynku usług medycznych, na którym poszukuje się obecnie nowych, satysfakcjonujących rozwiązań zarówno dla pacjentów, jak i pracowników, tworząc przyjazne miejsce hospitalizacji i pracy – tłumaczy Katarzyna Grzejszczak, dyrektor GUMEDICUM. – To dopiero początek naszej propozycji, w planach mamy utworzenie nowych kierunków, a także studiów MBA.

Skip to content